TÜRKOLİM Endüstriyel Ürünler İthalat ve İhracat Şirketi LTD.ŞTİ. 10 ana sektörde ürün ve hizmetler üretmektedir.Şirketlerimiz global çapta ürün ve hizmetlerini pazarlamakta, konusunda lider bir çok yabancı şirketin Türkiye ve K.Kıbrıs temsilciliklerini alarak geniş ihracat ağı ile Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika, Asya, Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkeye hizmet vermektedir. Şirketimizin ürün ve hizmetlerinde, dünya standartlarında, kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir.

Ana faaliyet alanlarında büyük yatırımlar yapan şirketimiz, etik değerlerden ve üstün kalite anlayışından taviz vermeyerek, sektörlerdeki başarısını her geçen gün artırmaktadır.

İşinde profesyonel kadromuz, uluslararası norm ve standartlara uygun çalışan üretim birimlerimiz, müşteri odaklı çalışan satış ve pazarlama departmanımız, yurtdışına ürün pazarlayan ihracat birimlerimizin ortak birleştiği noktada şirketlerimiz gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her sektördeki ürün ve hizmetlerimizde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, çevre dostu ürünler geliştirerek sürdürülebilir bir büyüme ile yaşama değer katacak ürün ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz

Toplumsal ve ekonomik yaşamda bireyin refah ve istikrarına etkin olarak katkı yapacak ticari ve endüstriyel platformlarda verimli ve sürdürülebilir yatırımların gerçekleştirilmesini sağlamak.